wtorek, 4 października 2016

KOBIETA WARTA POZNANIA - RELACJA

"Co wypada i czy czegoś nie wypada Kobiecie wartej Poznania?
Na takie tematy, pośród przepięknych fascynatorów, pokazu zdjęć wianków, i innych ozdób na głowę dyskutowały uczestniczki ostatniego spotkania.
Ewa Okularczyk i Monika Rusin bardzo chętnie opowiadały o swoich biznesowych początkach i o tym, jak studia na poznańskiej Politechnice dały im siłę do zrobienia z pasji swojego zawodu. Fascynatory pojawiały się jako dość ważny dodatek do wieczornych stylizacji kilkadziesiąt lat temu. Jednak teraz, o czym zapewniła nas Ewa, są one popularne nie tylko na wyścigach konnych, ale także w roli ozdoby do mody codziennej. Mamy już jesień, zakładamy lekkie płaszcze, a delikatny fascynator zrobiony np. z filcu może jedynie dodać wdzięku...
Z kolei Monika pomiędzy fachową wiedzą o tym, że są kwiaty wprost idealne do tworzenia z nich wianków, a także takie, których nigdy do robienia ozdób nie użyje (np. odmiany trujące), chętnie opowiadała o powrocie do tradycji i szukaniu inspiracji. A gdzie je znajduje? Zarówno w starych zwyczajach ślubnych, jak i za granicą. Stąd w jej ofercie są tradycyjne wianki, dopasowane do pór roku, piękne kwiatowe torebki oraz biżuteria floralna. Tej ostatniej jesteśmy ogromnymi fankami!
Panie mają także wspólny projekt połączenia fascynatorów z żywymi kwiatami. Niesamowity efekt…
Dlatego uważamy, że Kobietom wartym Poznania jak najbardziej wypada nosić piękne dodatki, co w połączeniu z casualowym stylem doda jedynie odrobiny pikanterii w codziennym wyglądzie.
Bardzo dziękujemy za obecność wszystkim Paniom i już zapraszamy na kolejne spotkanie w dniu 20 października w Republice Róż. Szczegóły lada moment!" 
tekst: Barbara Borowska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz