niedziela, 4 września 2016

KOBIETA WARTA POZNANIA

Kobieta warta Poznania – 22 września 2016 r. 
Republika Róż, godz. 18.00 – 20.00
" NA GŁOWIE KWIETNY MA WIANEK..."
„Każdy może podróżować konno lub koleją, ale zdecydowanie najlepszy środek lokomocji to nakrycie głowy.”
Słowa Szalonego Kapelusznika w bajce „Alicja w krainie czarów” są doskonałą inspiracją do kolejnego spotkania Kobiety wartej Poznania. Dlaczego nakrywamy głowy? Czy takie nakrycie, delikatne albo oryginalne, jest dla kobiet formą podróży? Czy zakładając wianek i wpinając żywe kwiaty we włosy, podświadomie wracamy do tradycji?
Panie, zaproszone jako goście, spróbują nam odpowiedzieć na te pytania, uchylą rąbka tajemnicy i opowiedzą o prowadzeniu biznesu, który wymaga ogromnego nakładu pracy rąk. O tym, że każdy detal musi być wykonany z precyzją, ponieważ gwarantuje to zadowolenie klienta. I o tym, że każda praca w połączeniu pasją, pomimo różnych cieni, ma przede wszystkim swoje blaski.
Ewa Okularczyk - prowadzi firmę Yokodesign od 4 lat. Z precyzją wykonuje nakrycia głowy, fascynatory, toczki, opaski. Z uśmiechem mówi, że jej wykształcenie (ukończone studia na poznańskiej politechnice o specjalności Budownictwo/Mosty i Budowle Podziemne) przydaje się jej przy konstruowaniu podstaw ozdób :-) Czego pragnie prowadząc taki biznes? Aby kobieta w takiej ozdobie poczuła się niezwykle wyjątkowo. Dlatego wśród osób, które zaufały Ewie są między innymi Macademian Girl, What Anna wears, Ewa Wojciechowska, Jolanta Pieńkowska, Justyna Steczkowska, Lindsey Stirling. Jej produkty są idealne na każdą okazję. W pracowni znajdziesz bardzo strojne dodatki na wyjątkowy wieczór, jak i proste ozdoby na co dzień.
www.yokodesign-fascynatory.pl
Monika Rusin - prowadzi Inna Studio. Sama mówi, że jej filozofia jest prosta. Dzięki kwiatom organizuje niezwykłą aranżację szczególnego dnia kiedy zakochani mówią sobie TAK. Dzieła Inna Studio odgrywają kluczową rolę i wywołują zachwyt Państwa Młodych i gości. Wyobraźnia Moniki jest nieograniczona. Kwiaty we włosach, wianki, biżuteria… widać duże doświadczenie i działanie z pasją.
www.innastudio.pl
Obie Panie zjednoczyły siły przy projekcie połączenia fascynatorów z żywymi kwiatami. Efekt? Piorunująco kwiecisty!
Kobieto warta Poznania! Zawsze chciałaś mieć fascynator? Będziesz mogła przymierzyć!
Podczas spotkania będzie można zobaczyć prace gości, którzy chętnie pokażą swoje prace obecnym paniom.
Serdecznie zapraszamy.
Spotkanie jest bezpłatne. W dobrym tonie jest zamówić sobie coś picia lub coś smacznego w goszczącej nas kawiarni.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz