środa, 25 lutego 2015

TARGI MODY W POZNANIU

Sporo się ostatnio dzieje wokół YOKOdesign! Pracujemy cały czas nad naszą marką, rozwijamy, promujemy..chcemy Was zachęcić do tego, żebyście pokochały nakrycia głowy. dziś w Poznaniu rozpoczęły się Targi Mody. Na wybiegu w sekcji Young Fashion pojawiły się modelki w sukienkach Place For Dress oraz szalonych fascynatorach YOKOdesign! Oto relacja z pierwszego pokazu. Targi trwają do piątku! A ja czekam na Wasze opinie, jak podobają nam się zestawienia sukienek z fascynatorami naszej marki?

Na portalu Codzienny Poznań znalazłam oto piękny wpis.. Poznań jest z nas dumny :D

"A poznańskim powodem do dumy z pewnością był pokaz Place for Dress, poznańskie firmy założonej przez dwie siostry, absolwentki Uniwersytetu Ekonomicznego, które projektują i szyją zjawiskowe i niezwykle kobiece sukienki. A jeśli dodamy, że kreacjom towarzyszyły wspaniałe fascynatory YOKO design, czyli Ewy Okularczyk - to właściwie nic więcej nie trzeba dodawać i można już tylko zachwycać się finalnym efektem..."

"Elegancki mężczyzna powinien mieć kolorowe skarpetki i... muchę. A elegancka kobieta powiewną sukienkę w kwiaty i fascynator. Tyle można było wywnioskować z pierwszego dnia Targów Mody Poznań, które 25 lutego rozpoczęły się na MTP."


10 komentarzy:

  1. Witam
    Chętnie opublikujemy Twojego Bloga w Naszym Katalogu Blogów Modowych jusTFashion, więcej informacji na: www.justfashion.pl Pozdrawiamy jusTFashion

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobają mi się Twoje stylizacje, mogłaby do nich pasować moja biżuteria, zobacz na http://infinitydesignjewellery.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń