piątek, 30 sierpnia 2013

PROJEKT: MAŁA CZARNA

ZAPRASZAM DO STREFY SHOWROOM PRZYMIERZAĆ I KUPOWAC FASCYNATORY MARKI YOKODESIGN!!!!!!Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na kolejną, VI już edycję modowej imprezy pod hasłem MAŁA CZARNA. Ten znany już w Poznaniu projekt pociąga za sobą oczekiwania, entuzjazm i niespodzianki, ale przede wszystkim dostarcza wiele niezapomnianych emocji! Tym razem powitamy Was w przepięknych wnętrzach ekskluzywnego hotelu ANDERSIA w samym centrum Poznania. Z pewnością będzie to wydarzenie wielkiego formatu, na które już warto bookować miejsce w kalendarzu... Jak wielu wie, MAŁA CZARNA to projekt, który zrodził się z chęci stworzenia czegoś wyjątkowego na mapie kulturalnej Wielkopolski. Jest to czas, w którym moda przeplata się z szeroką pojętą sztuką... Zaproszeni goście podczas imprezy mają okazję nie tylko podziwiać różnorodne pokazy mody, ale również posłuchać dobrej muzyki na żywo oraz obejrzeć dzieła artystów.

MAŁA CZARNA stwarza możliwości i daje szansę żeby zaistnieć – tego doświadczyła chociażby finalistka III edycji TOP MODEL - Zuzanna Kołodziejczyk, która swoje pierwsze kroki na wybiegu stawiała właśnie podczas MAŁEJ CZARNEJ! Tym razem zaistnieć można będzie na trzech różnorodnych płaszczyznach: w strefie showroom oraz na wybiegu czekać na Państwa będzie MODA, na scenie z kolei spotkamy się wspaniałą MUZYKĄ, a mury Hotelu Andersia zdobić będzie fascynujący DESIGN czyli oryginalne dzieła sztuki.
Podczas VI edycji MAŁEJ CZARNEJ w programie czeka Na Państwa wiele ciekawych atrakcji. Punktem kulminacyjnym imprezy jak zawsze będą różnorodne pokazy mody. Na wybiegu będą Państwo mogli podziwiać najnowsze kolekcje:

Jarosław Juźwin
Olgia Passia
Angelika Wysoczarska
Klingsporn Collection
I Love Fashion Paris
Hermanitas
Upsenzzo
KLU. BY EDYTA JERMACZ

Marka BALDOWSKI zapewni piękne obuwie do większości pokazów.

Ponadto, czekają na Państwa również dodatkowe atrakcje, a pośród nich m.in.:

• STREFA SHOWROOM
• WYSTĘP WOKALNY ALICJI JANOSZ
• WYSTAWA SZYMONA KURPIEWSKIEGO
• AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ FUNDACJI TAM I Z POWROTEM

JAK ZAWSZE, ZA PERFEKCYJNY WYGLĄD MODELEK ODPOWIADAC BĘDĄ STYLIŚCI ANGELO RIVIERI!!!

Mamy wielką nadzieję, że tak jak i poprzednie edycje, tak i ta najbliższa modowa impreza ponownie przyciągnie wielu młodych artystów, FASHION’istów i tłumy wspaniałych gości!

Czekamy na Was 31 sieprnia o godz. 18.00 w Hotelu Andersia na Placu Andersa 3 w Poznaniu. Jak zawsze od godz. 18.00 do 19.00 zapraszamy do strefy showroom I zachęcamy do zakupów nietuzinkowych projektów Naszych wspaniałych wystawców. Z kolei o godz. 19.00 rozpoczynamy oficjalnie część artystyczną imprezy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz