czwartek, 8 grudnia 2011

ELIT DECO

Moje fascynatory są już dostępne w ELIT DECO.
http://www.elitdeco.com/
REPUBLIKA FASCYNATORÓW
Zapraszam serdecznie!!!!
Poniżej wywiad ze mną dla Elit Deco

1.       Czym się zajmujesz??
Zajmuje się szyciem fascynatorów. Są to kapelusz koktajlowy, nieduże, ozdobne nakrycie głowy. Teraz nazwa ta odnosi się do drobnych nakryć głowy. Dziś stanowią one uzupełnienie stroju wieczorowego. Coraz częściej po fascynatory sięgają Panny Młode.

2.       Co dla Ciebie jest najważniejsze w procesie twórczym?
Najważniejsze w procesie tworzenia jest dla mnie to, ażeby kapelusiki które szyję podobały się zarówno mi, jak i kobietom dla których je stworzyłam.

3.       Od jak dawna zajmujesz się tworzeniem?
Tworzeniem zajmuję się odkąd pamiętam. Będąc jeszcze w liceum robiłam kartki okolicznościowe, na studiach przyszedł czas na biżuterię. A teraz relaksuję się po pracy za biurkiem szyjąc fascynatory…

4.       Z jakimi materiałami pracujesz najchętniej?
Fascynatory głównie tworzę z sinamay. Jest to włókno bananowca.  Materiał niezwykle plastyczny. Daje możliwość stworzenia niepowtarzalnej formy.
Kapelusiki często zdobię piórami, kwiatami oraz kolorową woalką.

5.       Jak współczesna kultura wpływa na twoje dzieła?
Współczesna kultura jest dla mnie kopalnią pomysłów przydatnych do tworzenia fascynatorów w nowoczesnej formie. Obserwuję ulicę, kobiety, ich styl – szukam inspiracji.

6.       Jaką rolę projektowanie i tworzenie ma w Twoim życiu?
Tworzenie fascynatorów daje możliwość przedstawienia światu swoich emocji w sposób namacalny. Nie musze nic mówić, kapelusz mówi to za mnie. Fascynatory niekiedy są odbiciem moich emocji.

7.       Dla kogo tworzysz najchętniej?
Dla kobiet odważnych, lubiących oryginalność i niesztampowość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz